АРСЕНАЛ СТ

Професійні послуги охорони

м.Луцьк, вул.Шопена, 12, оф. 28 (центральний офіс)

0-800-408-088

АРСЕНАЛ СТ

надійна пультова охорона

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

     Охоронна сигналізація складається з сповіщувачів, що реагують на різні типи подій (відкриття дверей, рух в приміщенні, висока температура та задимленість, протікання води тощо) та блоку управління системою AJAX HUB, який забезпечує зв’язок з пунктом централізованого спостереження (ПЦС) ТзОВ “Арсенал СТ”. 

     При отриманні сигналу “Тривога” оператор ПЦС направляє на об’єкт групу швидкого реагування (ГШР) ТзОВ “Арсенал СТ”, яка прибуває на об’єкт протягом декількох хвилин та нейтралізує загрозу. В разі необхідності викликає інші служби (ДСНС, поліцію, швидку допомогу).

     Повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації також приходить і на безкоштовний мобільний додаток Ajax Security System, де буде зазначено характер події (наприклад, “Рух в коридорі”, “Розбите скло у спальні”, “Пожежа” тощо). Крім того, скориставшись додатком, Ви завжди будете обізнані про час постановки та зняття об’єкта з охорони. 

Чому варто замовити монтаж охоронної сигналізації в "Арсенал СТ"

оптимальні рішення

Оптимальні рішення для будь-якого бюджету

якісний монтаж

Висока якість монтажу

Усунення несправностей протягом 24 годин

реагування ГШР

Прибуття ГШР на об'єкт в максимально короткий термін

надійність

Стабільна робота встановленого обладнання

заміна обладнання

Надання підмінного обладнання на період ремонту

РЕКОМЕНДОВАНЕ ОХОРОННЕ ОБЛАДНАННЯ

Hub2-Plus

Hub 2 Plus

Централь системи безпеки, що забезпечує надійний зв'язок з охоронною компанією та користувачем. Використовує 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж.

KeyPad Plus

Бездротова клавіатура з підтримкою захищених безконтактних карток і брелоків. Комбінація дизайну та передових технологій шифрування дозволила максимально спростити керування безпекою. Ставте та знімайте Ajax з-під охорони, активуйте Нічний режим, керуйте охороною окремих груп, піднісши картку Pass або брелок Tag

MotionProtect Plus​

MotionProtect Plus

Бездротовий датчик руху з мікрохвильовим сенсором повідомляє про перші ознаки вторгнення в дім або офіс. Призначений для приміщень з кондиціонерами, камінами, а також для кімнат, де є ймовірність засвічень і відблисків.

GlassProtect

GlassProtect

Мініатюрний бездротовий датчик, що розпізнає розбиття скла на відстані до 9 метрів. Якщо хтось спробує потрапити в приміщення, розбивши вікно, система негайно сповістить користувачів та охоронну компанію.

DoorProtect

DoorProtect Plus

Бездротовий датчик відчинення повідомляє про перші ознаки вторгнення у приміщення через двері чи вікно. Встановлюється навіть на мансардові вікна, які можна залишати відчиненими, йдучи з дому.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

LeaksProtect​

LeaksProtect

Бездротовий адресний датчик протікання. Він не вимагає монтажу, роками обходиться без обслуговування і працює 24/7. Якщо потече пральна машина або прорве трубу — датчик миттєво відреагує та повідомить про аварію.

FireProtect-Plus

FireProtect Plus

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

Тривожна кнопка

SpaceControl

Кишеньковий брелок для керування режимами охорони. Може виконувати функцію тривожної кнопки, щоб швидко сповістити близьких людей і охоронну компанію про загрозу.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Ajax Security System

Ajax Security System

Безкоштовний мобільний застосунок для користувачів. Дозволяє керуйте системою безпеки Ajax віддалено та відображає всі події системи безпеки. Дозволяє вмикати охорону, коли йдете, та вимикати, коли повертаєтеся завдяки функції "Геозони".

обслуговування ОПС

Сервісні послуги

Наші спеціалісти можуть провести діагностику встановленого охоронного обладнання, систем відеоспостереження, систем керування доступом. В разі необхідності запропонують варіанти модернізації обладнання з метою покращення його характеристик.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які документи необхідні, щоб поставити квартиру, заміський будинок чи комерційну нерухомість під охорону?

Для фізичних осіб:

  1. Копія паспорту особи, з якою укладається договір.
  2. Копія ідентифікаційного коду.
  3. Копія документу, що підтверджує право користування приміщенням (договір купівлі-продажу, договір оренди, тощо).

Для фізичних осіб-підприємців:

  1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію ФОП (або копія Виписки з ЄДРЮОФОП та ГФ).
  2. Документ, який підтверджує статус платника податків.
  3. Копія документу, що підтверджує право користування приміщенням (договір купівлі-продажу, договір оренди, тощо).

Для юридичних осіб:

  1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (або Виписки з ЄДРЮОФОП та ГФ).
  2. Документ, який підтверджує статус платника податків.
  3. Копія документу, що підтверджує право користування приміщенням (договір купівлі-продажу, договір оренди, тощо).
  4. Посада, прізвище, ім'я, по-батькові підписанта договору, на підставі чого він діє (Статуту, Довіреності, тощо).
Чи можна встановити охоронну сигналізацію на об'єкті, де немає опалення?

Так, можна. Фахівці “Арсенал СТ” підберуть обладнання, яке зможе працювати на неопалюваному об'єкті, наприклад, дачі або заміському будинку.

Яку систему безпеки краще вибрати для офісу?

Для офісу бажано робити комплексну систему безпеки, що складається з системи контролю доступу, відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації.

Яку систему безпеки краще вибрати для будинку?

Система безпеки приватного будинку в ідеальному варіанті повинна складатися із системи охоронної сигналізації з виведенням на ПЦС та периметрального відеоспостереження.

Яку систему безпеки краще вибрати для квартири?

Найкращий вибір – це охоронна сигналізація з виведенням на пульт охорони.

Як поступити, якщо ремонт в приміщенні уже зроблено?

В такому випадку, ми радимо встановити бездротову охоронну сигналізацію.

Скільки часу необхідно монтаж бездротової сигналізації?

У випадку з бездротовою сигналізацією, монтаж і налаштування проходять досить швидко, потрібно лише вибрати місця установки датчиків та інших компонентів системи і закріпити їх. Після цього налаштувати і перевірити систему сигналізації. Система готова до роботи!

У мене вдома є домашня тварина. Чи буде охоронна сигналізація реагувати на кішку чи собаку?

Обов'язково повідомте про домашню тварину працівників “Арсенал СТ”.

Якщо датчики руху для приміщень коректно встановлені та налаштовані, вони не будуть реагувати на тварин зростом до 50 сантиметрів і вагою до 20 кілограмів.

Якщо тварина велика або переміщається вище зазначеної висоти (лазить по шафах, диванах, столах і т.д.), то рекомендується закрити вихованця в окремій кімнаті, в якій відсутні датчики руху, щоб уникнути помилкових тривог системи безпеки.

Чи зможу я пізніше розширити встановлену систему безпеки?

Так. Ми пропонуємо стандартні комплекти обладнання. У будь-який момент ви можете доповнити його необхідними охоронними датчиками, а також датчиками протікання води чи витоку чадного газу.

Чи можна отримати знижку?

Ми завжди проводимо моніторинг актуальних цін на наші послуги, в чому ви можете переконатись порівнявши ціни в інших суб'єктів, що надають охоронні послуги Але співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на додаткові знижки!

Чи надаються знижки на підключення другого та наступних об'єктів?

Так, у нас завжди є актуальні акції для клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на додаткові знижки!

У мене вже є охоронна сигналізація. Чи зможу я її підключити?

Так, якщо обладнання в гарному стані і сумісне з нашою станцією моніторингу. За детальною консультацією зверніться за телефоном 0800-408088 або залиште заявку на сайті.

Якщо на мене чи членів моєї родини нападуть у під'їзді та змусять відкрити квартиру і відключити охоронну сигналізацію?

Імовірність таких подій, на жаль, не можна виключати. Однак і в цьому випадку є рішення – відкривайте квартиру і відключайте охоронну сигналізацію так званим «тривожним» кодом, який знаєте тільки Ви. Зовні система безпеки ніяк не видасть отримання сигналу тривоги: все виглядатиме як звичайна процедура відключення режиму охорони. Однак при введенні цього коду система надішле сигнал “Тривога” на пульт централізованого спостереження. Оператор у разі отримує сигнал про зняття об'єкту з охорони під примусом негайно направить на об'єкт групу швидкого реагування.

Яким є принцип роботи охоронного датчика руху з фотофіксацією?

У разі спрацьовування датчика вбудована фотокамера MotionCam може зробити від 1 до 5 знімків з роздільною здатністю 320×240 та до 3 знімків з роздільною здатністю 640×480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в застосунку як анімація, що дає змогу оцінити подію в динаміці. Фотографії доступні як у застосунках Ajax, так і на пультовому програмному забезпеченні охоронної компанії. Також, Ви можете самостійно зробити запит на отримання знімків з датчика.

Чи працює обладнання для охорони квартир у разі відключення електрики?

Система охоронної сигналізації для квартири комплектується блоком живлення та акумулятором, тому відключення електрики не впливає на якість роботи системи. Як тільки подача електроенергії припиняється, на пульт централізованого спостереження надходить сигнал. Оператор пульта охорони інформує про це клієнта.

Що входить до абонентської плати?

Щомісяця вам нараховуватиметься абонентська плата за послуги охорони.

Щомісячна абонентська плата включає в себе: цілодобове спостереження (дистанційний моніторинг) за обладнанням, що встановлене на об'єкті та оперативне втручання, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, силами власних груп швидкого реагування.

Чи можна поєднувати ОС та ПС на одному приладі?

Ні. Це робити заборонено.

Чи можна поєднати відеоспостереження та охоронну сигналізацію?

Так. При спрацьовуванні пожежного чи охоронного сповіщувача система включає трансляцію та записує відео з місця події. Працівники охорона швидко можуть визначити причину та вжити відповідні заходи безпеки.

Поєднання сигналізація з відеоспостереженням рекомендовано робити для великих об'єктів: бізнес-центрів, заводів та виробництв.