АРСЕНАЛ СТ

Професійні послуги охорони

м.Луцьк, вул.Шопена, 12, оф. 28 (центральний офіс)

0-800-408-088

АРСЕНАЛ СТ

надійна пультова охорона

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

     Охоронна сигналізація складається з сповіщувачів, що реагують на різні типи подій (відкриття дверей, рух в приміщенні, висока температура та задимленість, протікання води тощо) та блоку управління системою AJAX HUB, який забезпечує зв’язок з пунктом централізованого спостереження (ПЦС) ТзОВ “Арсенал СТ”. 

     При отриманні сигналу “Тривога” оператор ПЦС направляє на об’єкт групу швидкого реагування (ГШР) ТзОВ “Арсенал СТ”, яка прибуває на об’єкт протягом декількох хвилин та нейтралізує загрозу. В разі необхідності викликає інші служби (ДСНС, поліцію, швидку допомогу).

     Повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації також приходить і на безкоштовний мобільний додаток Ajax Security System, де буде зазначено характер події (наприклад, “Рух в коридорі”, “Розбите скло у спальні”, “Пожежа” тощо). Крім того, скориставшись додатком, Ви завжди будете обізнані про час постановки та зняття об’єкта з охорони. 

Чому варто замовити монтаж охоронної сигналізації в "Арсенал СТ"

оптимальні рішення

Оптимальні рішення для будь-якого бюджету

якісний монтаж

Висока якість монтажу

Усунення несправностей протягом 24 годин

реагування ГШР

Прибуття ГШР на об'єкт в максимально короткий термін

надійність

Стабільна робота встановленого обладнання

заміна обладнання

Надання підмінного обладнання на період ремонту

РЕКОМЕНДОВАНЕ ОХОРОННЕ ОБЛАДНАННЯ

Hub2-Plus

Hub 2 Plus

Централь системи безпеки, що забезпечує надійний зв'язок з охоронною компанією та користувачем. Використовує 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж.

KeyPad Plus

Бездротова клавіатура з підтримкою захищених безконтактних карток і брелоків. Комбінація дизайну та передових технологій шифрування дозволила максимально спростити керування безпекою. Ставте та знімайте Ajax з-під охорони, активуйте Нічний режим, керуйте охороною окремих груп, піднісши картку Pass або брелок Tag

MotionProtect Plus​

MotionProtect Plus

Бездротовий датчик руху з мікрохвильовим сенсором повідомляє про перші ознаки вторгнення в дім або офіс. Призначений для приміщень з кондиціонерами, камінами, а також для кімнат, де є ймовірність засвічень і відблисків.

GlassProtect

GlassProtect

Мініатюрний бездротовий датчик, що розпізнає розбиття скла на відстані до 9 метрів. Якщо хтось спробує потрапити в приміщення, розбивши вікно, система негайно сповістить користувачів та охоронну компанію.

DoorProtect

DoorProtect Plus

Бездротовий датчик відчинення повідомляє про перші ознаки вторгнення у приміщення через двері чи вікно. Встановлюється навіть на мансардові вікна, які можна залишати відчиненими, йдучи з дому.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

LeaksProtect​

LeaksProtect

Бездротовий адресний датчик протікання. Він не вимагає монтажу, роками обходиться без обслуговування і працює 24/7. Якщо потече пральна машина або прорве трубу — датчик миттєво відреагує та повідомить про аварію.

FireProtect-Plus

FireProtect Plus

Бездротовий пожежний датчик із сенсором температури та чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні та миттєво повідомляє про небезпечний рівень СО, появу диму і раптові стрибки температури.

Тривожна кнопка

SpaceControl

Кишеньковий брелок для керування режимами охорони. Може виконувати функцію тривожної кнопки, щоб швидко сповістити близьких людей і охоронну компанію про загрозу.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Ajax Security System

Ajax Security System

Безкоштовний мобільний застосунок для користувачів. Дозволяє керуйте системою безпеки Ajax віддалено та відображає всі події системи безпеки. Дозволяє вмикати охорону, коли йдете, та вимикати, коли повертаєтеся завдяки функції "Геозони".

обслуговування ОПС

Сервісні послуги

Наші спеціалісти можуть провести діагностику встановленого охоронного обладнання, систем відеоспостереження, систем керування доступом. В разі необхідності запропонують варіанти модернізації обладнання з метою покращення його характеристик.