Охоронна компанія “Арсенал СТ” здійснює встановлення, монтаж та наладку систем контролю доступу.

Можливі варіанти від систем  з використанням аудіо та відеодомофонів, до систем з можливістю об’єднання багатьох точок проходу, охоронної сигналізації та систем відеоспостереження.

Домофони, як найпристіші системи, служать для зв’язку відвідувача та власника приміщення. В наявності є широкий вибір аудіо та відеодомофонів різних виробників.

 

В залежності від бажання та потреб Замовника можливі різні варіанти:

                                        

домофони з чорнобілим екраном    так і      більш дорогі з кольоровим екраном

 

Складніші системи доступу проектуються з конролерами, які здійснюють автоматичний контроль проходу людей за допомогою магнітних карток або брелків, а вся інформація про переміщення  зберігається на сервері і може буди використана для аналізу в будь-який момент.

Контроль проходу функціонує на основі  блокування дверей за допомогою електромеханічних та електромагнітних замків, які теж наявні в асортименті. На об’єктах з великою кількістю людей для блокування проходу можливе використання турнікетів різних типів:

Інтегровані системи безпеки служать для широкого кола задач по забеспеченню безпеки об’єктів. Система на базі СКУД “ Fortnet” виконує функцію контролю та обмеження доступу людей в приміщення, а також охоронної сигналізації і автоматичного управління кінцевими пристроями.

 

Ця система здатна:

  • – розмежувати доступ вприміщення, розділяючи об’єкт на зони з різним рівнем доступу;
  • – здійснювати функцію охронної сигналізації кабінетів з виведенням на пост охорони;
  • – на прохідних використовуватись для обліку робочого часу.
Категорії: Без категорії

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *