Спостереження за установками пожежної автоматики об’єктів

Установки пожежної автоматики об’єктів, призначені для виявлення вогнищ в будівлях і спорудах, оповіщення (в т.ч. мовного) людей про пожежу, управління технологічним устаткуванням, пожежною автоматикою і установками автоматичної пожежогасіння.

Згідно з вимогами п. 1.1.7 ДБН В.2.5-13-98  «Пожежна автоматика будівель і споруд». При наявності технічної можливості сигнали від приймально-контрольних приладів установок пожежогасіння та пожежної сигналізації виводять на пульти ЦС пожежної охорони.

У зв’язку з цією вимогою будь-яка комерційна будівля повинна бути обладнана пожежною сигналізацією, з виводом сигналів «Пожежа» і «Несправність» на пульт централізованого спостереження, а також повинен бути укладений договір на обслуговування та спостереження за пожежною сигналізацією.

Нашою компанією отримана ліцензія № АЕ 271947 від 26 грудня 2013р. на виконання робіт з пожежного нагляду. Ми укладаємо договори з пожежного нагляду за об’єктами на території Волинської та Рівненської області.

Для спостереження за системами пожежної автоматики використовується централізований пульт пожежного спостереження «Тірас», на базі програмного забезпечення «Мост-П», (сертифікат UA1.016.0125476-10. Від 07.10.10). Передача сигналів «Пожежа» і «Несправність» від суб’єктів господарської діяльності до ЦППС, здійснюється по каналах: GSM і GPRS зв’язку. Далі сигнал “Пожежа“, в автоматичному режимі передається в МНС України.

В пожежні підрозділи міст і районів тривожне повідомлення «Пожежа» передаються за допомогою телефонного та мобільного зв’язку. Для здійснення цього виду господарської діяльності в штаті компанії є:
інженер-програміст;
диспетчера пульта пожежного спостереження;
інженера по встановленню та обслуговування пожежної автоматики;
Приміщення пульта пожежного спостереження оснащене всім необхідним для роботи з прийому тривожних повідомлень, їх обробці, і прийняття невідкладних заходів, а саме:
– оповістити господарюючий орган про отримане повідомлення;
– продублювати отриманий сигнал по телефонній лінії в оперативно-диспетчерську службу ГПО МНС;
– вжити заходів по виклику чергового електромонтера охоронно-пожежної сигналізації для усунення несправностей в роботі пожежної автоматики об’єктів.

На пульті відображається детальна інформація про події, що відбуваються на об’єкті (час, номер шлейфу, найменування приміщення).

Укладаючи договір з ТзОВ “Арсенал СТ” Ви можете бути впевнені, що пожежна сигналізація на вашому об’єкті завжди буде справна і кількість помилкових спрацювань буде зведено до мінімуму. Також буде проводиться регулярна перевірка та обслуговування. А у випадку, (не дай бог), пожежі будуть вжиті всі необхідні заходи для швидкої локалізації та гасіння.

Категорії: Без категорії

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *