Основним напрямком нашої роботи являється розведення, відбір, навчання та реалізація собак робочого розведення бельгійської, голандської та німецької овчарки.

Критерієм відбору для нас являється не краса і наявність родословної, а виключно здоров’я, готовність до роботи та інстинкт боротьби. Ми згідні думкою, що нема “красивих” робочих собак їх краса в здоров’ї і працьовитості. В справжньої робочої собаки присутній інтелект, який виникає із комбінації “готовність до роботи” та інстинкту боротьби.

Методи дресирування якими ми користуємося в своїй роботі призначені тільки для собак з врівноваженим характером. У всіх даних методиках і прийомах дресирування не має нічого незвичайного, вони базуються на багаторічному досвіді роботи і є безпечними і ефективними.

Собака -як система безпеки і охорони:

Ви займаєтесь приватним бізнесом, підприємницькою діяльністю, володієте власністю і у вас є що охороняти? Одною із систем вашої безпеки і охорони може слугувати службова собака. Як придбати таку собаку, дресирувати її самому чи найняти спеціаліста, які при цьому виникають складності і як їх долати? На ці і на багато інших запитань ви можете отримати відповіді проконсультувавшись в наших спеціалістів.

Наша кінологічна служба надає наступні послуги:

  1. Дресирування собак:

– слухняність – виховання й розвиток робочих якостей у собак;
– охорона території, приміщення, транспорту;
– захисна охорона – використання як охоронця;
– пошукова робота.
  2. Спеціалізації по породі: “німецька вівчарка”. Продаж службових собак:
– слухняність – виховання й розвиток робочих якостей у собак;
– охорона території, приміщення, транспорту;
– захисна охорона
– використання як охоронця;
– пошукова робота.
  3. Утримання собак:
Клієнтам пропонуємо: утримання собак на необмежений час. У зміст входить:
– Кормління;
– Вигулювання;
– Ветеринарний огляд;
– Цілодобове спостереження за собакою.
  4. Консультації.
У нашому розпліднику Ви можете придбати:
– щенят (вік від 1 до 3 місяців);
– молодих собак (від 6 до 12 місяців);
– дорослих собак (від 1 року й старше).
Для роботи по охороні територій, приміщень, транспорту і інших об’єктів.

Можливість використання службових собак

Службова собака чудовий захисник дому і сім’ї, також вона може виступати в ролі охоронника невеликих магазинів, земельних ділянок, автостоянок, станцій технічного обслуговування, при супроводі вантажів, інкасаторських машин, і т.д.. Одна присутність собаки рядом не тільки надає вам впевненість в собі, а й надає вам пару додаткових вух і очей. Найбільш ефективно використовувати службову собаку в комплексі з іншими системами безпеки, таким як відеонаглядові системи, сигналізації, зброю. Наприклад спрацювання сигналізації для собаки може слугувати командою для пошуку і затримання  Зазначте, що в плані відпугування, виявлення та захисту, собака – єдиний засіб який може впоратися з усіма трьома завданнями.

Для консультацій дзвоніть по тел. моб.:80506715575 запитувати  Степанюка Максима

 

Категорії: Без категорії

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *